• Свеж
Jил жени широка ширина отворена шанк декоративна кристална еластична лента за глуждови станови за ставови 6,5

Jил жени широка ширина отворена шанк декоративна кристална еластична лента за глуждови станови за ставови 6,5

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Fuzzy Jill Womenените широка ширина отворена метална метална рамна стан лесно со секоја обична или облечена гардероба. Оваа дама истакна скимер на пети украсени со кристални украси на лентата за глуждот со задниот патент ви дава модерна и стилска талент на вашиот изглед. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Метална синтетичка ткаенина. Широк (W). Декоративни кристални украси. Отворен Шанк. Еластична лента за глуждот со задниот патент. Гума ѓон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне