• Свеж
Јојо Сива Јојо Спин Арт Лаб, Сет

Јојо Сива Јојо Спин Арт Лаб, Сет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Siwanatorz може да стави свој спин на лакот на Jојо со Jојо Сива Спин Арт Креирај-А-Боу-создавач! Овој сет за занаетчиство со 25 парчиња има сè што треба децата за да создадат пет прекрасни спин-уметнички лакови, вклучувајќи лак, парчиња ткаенина, шишиња со боја, лак клипови, клипови за коса и додатоци за украсување на супер-глам. Додадете ги последните допири на секој сопствен лак со украсување со налепници и привлечност. Siwanatorz може лесно да ја вметне ткаенината во производителот на лак, да го затвори капакот и да го притиснете копчето за да се врти додека додавате капки од живописна боја. Прицврстете го клипот со лак во центарот на ткаенината за да ја создадете иконата форма на лак и да закачите симпатичен шарм за некој Flојо Сива Флејр! Навивачите на Jојо можат да го додадат својот сопствен лак во странично пони и да изгледаат исто како и ojоо! Производителот на Bowој Спин Арт Боу е креативен подарок за секој обожавател на Јојо Сива! Награди и признанија на возраст од 6+ години : Водич за подароци за одмори за играчки Инсајдер Врвна играчка за одмори, водич за подароци за празници за поп-там Јојо Сива Јојо Спин Арт Боу создавач прави прекрасно изненадување!. Овој сет за занаетчиство има сè што треба децата за да создадат пет прекрасни спин-уметнички лакови, вклучувајќи лак, парчиња ткаенина, шишиња со боја и додатоци за украсување на супер глам!. Лесно вметнете го лакот и затворете го капакот. Како што се врти лакот, додадете боја за украсување!. Додадете малку flојо пламен со привлечност и налепници . Бојата може да се пече за децата да создадат нови дизајни одново и одново!. Овој сет од 25 четки за облици вклучува вртење на лак, пет парчиња ткаенина, три шишиња боја, пет лак клипови, три шарми, налепница и пет клипови за коса . на возраст од 4+.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне