• Свеж
Conair man брада и мустаќи четка за коса и сет на чешел за сите намени, црна

Conair man брада и мустаќи четка за коса и сет на чешел за сите намени, црна

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Косата на човекот дава изјава. Понекогаш смели, понекогаш покори, но секогаш индивидуални. Оваа четка за мустаќи и сет на чешел за сите намени е совршен за вашите потреби за коса на лицето. Користете го за секојдневен стил и чешлање. За сите видови на коса и секаков вид стил. Влакната на косата на свињите се одлични за дистрибуција на природни масла на косата, како и нежно зачувување. Одвојте време да го сторите тоа правилно и направете го тоа со Conair Man. Користете ги најдобрите четки, пронајдете ја вашата техника и усовршете го вашиот стил. Подлежниот сет на брадата и мустаќите има четка и чешел за да и дадете на косата на лицето завршен изглед. Исто така, достапни од Conair Man : Четки, чешли и тримери за коса. Слушајте ја буквата до совршенство. Идеално за допирање на брада, мустаќи и коса. Наменето за секојдневно четкање на сите должини на косата и текстури.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне