• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Доли Партон Канвас уметност од Дин Русо, бел мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Доли Партон Канвас уметност од Дин Русо, бел мат, рамка за бреза

DEN 2601.60

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Доли Партон“ платно уметност од Дин Русо, бел мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне