• Свеж
Laurette Outdoor Geometric Runner reg, морнарица од слонова коска 1, 2 '8'

Laurette Outdoor Geometric Runner reg, морнарица од слонова коска 1, 2 '8'

DEN 571.36

Од стока
Во продавницата

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Laurette Outdoor Geometric Runner regr, морнарица/ слонова коска 1, 2 'x 8'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне