• Свеж
Чудо нација Аква чорап чевли со вода

Чудо нација Аква чорап чевли со вода

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Забавни и светла вода чевли од чудо нација ја одржуваат девојчето среќно и удобно. Совршено за базенот или плажата. Се продава исклучиво на и. Лизгање на стилизирање со табулаторот за влечење на грбот. Горна мрежа за дишење. Перниче со нозе со дупки за дренажа. Рачно изработено горно и единствено. Избришете чиста. Лизгајте ги чевлите за вода за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне