• Свеж
Студиото Винвуд Студио Астрономија и вселенско wallидно платно за печатење „Месечината сенка на месечината“ - злато, бело

Студиото Винвуд Студио Астрономија и вселенско wallидно платно за печатење „Месечината сенка на месечината“ - злато, бело

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Месечината Сенка, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратно ориентација и дизајн на вселената со тема на месечини за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата астрономија и вселенски wallидни уметности, платно на платното на месечината „месечина“ - злато, бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне