• Свеж
Моси дабови мастички јакна за техники моси дабови планини со големина голема

Моси дабови мастички јакна за техники моси дабови планини со големина голема

DEN 631.04

Од стока
Во продавницата

Машката јакна Tech Shell е изработена од активна ткаенина од 2-тина со ентериер quакард руно за удобност и тивко скриен лов. Технологијата за отфрлање на вода од дожд ™ ја одвраќа водата од површината на ткаенината за да ви помогне да останете суви и миризливи фактори ™ Технологијата на мирис на мирис, помага да се спречи мирис. Јаката со висока стоечка го задржува вратот заштитен од елементите, додека чуварот на патентот го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата кога се движи со јакна. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, се одликува со џеб од градите и џебови со патент за додадено складирање. Активна ткаенина со 2-тина со ентериер quакард руно. Дожд-фактор ™ Технологија за отфрлање на вода. Технологија на мирис на мирис-фактор ™. Висока стоечка јака со патент чувар. Излез за прицврстување. Зиперски џеб на градите и џебови со патент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне