• Свеж
Нулум Тина текстурирана геометриска површина со килим, 4 '6', сина

Нулум Тина текстурирана геометриска површина со килим, 4 '6', сина

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Оваа динамична шема со неговиот контраст на високи и падови ќе додаде малку современа талент во вашиот простор. Машината направена во Турција од свилени меки синтетички влакна, секое парче има неутрална палета на бои што беспрекорно се меша во скоро секоја шема на украси. • Нулум Тина текстурирана геометриска површина со килим • Машината направена • Направена во Турција • Материјал : 60% полиестер, 40% полипропилен • Поддршка : лизгање латекс • Поставување : Внатрешна • Препорачани простории : Дневна соба, трпезарија, влез, ходник, спална соба, спална соба, спална Ден, кујна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне