• Свеж
Cleanенски фустан на Леви, Clea фустан

Cleanенски фустан на Леви, Clea фустан

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Оваа сезона, не можеме да добиеме доволно фустани. Таа проточна форма е супер разноврсна и лесна за носење. Овој има флерт дизајн кој ја нагласува вашата горната половина. 100% памук. Обичен ткаат. Проток фустан со нивоа на дизајн. Прилагодливи тенки ленти со шпагети . Мало деколте за душички. Без ракави. Ексклузивен производ преку Интернет. Не е достапно за подигање денес. Не ги исполнуваат условите за враќање или размена во продавници. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне