• Свеж
Едноставно Daisy Vintage Pink Blush Coral Coral Polyester фрла перница

Едноставно Daisy Vintage Pink Blush Coral Coral Polyester фрла перница

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со 18 "x 18 " Едноставно брадавица антички цвеќиња декоративни фрлаат перници од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Оваа декоративна перница е совршен додаток на секоја спална соба, дневна соба, седечка област или парче мебел на кое му треба добредојдено и цветно чувство! Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со градината убавица што се наоѓа во оваа колекција. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне