• Свеж
Пистата на нане i 22 26 wallидна уметност

Пистата на нане i 22 26 wallидна уметност

DEN 9847.36

Од стока
Во продавницата

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Нане писта I 22 "x 26" Wallидна уметност : убаво врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне