• Свеж
Pioneer Woman 7 Teal Polka Dots Dots Wood Salad Bowl

Pioneer Woman 7 Teal Polka Dots Dots Wood Salad Bowl

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Pioneer Woman 7 "Teal Polka Dots Dots Wood Salab Bowl е од суштинско значење за секоја селска кујна! Без разлика дали сте домаќини на голем собир или едноставно готвите дома, оваа чинија е совршена за подготовка и сервирање на низа вкусни страни, салати и многу повеќе . Оваа шарена чинија со салата вклучува еден сад од 7 инчи. Секоја чинија во оваа колекција има цветниот дизајн на Рис на надворешноста и живописен шарен ентериер. Иако овој шармантен сет изгледа деликатен со својот цветен дизајн, секоја чинија е издржлив и изработен од обновлив Материјали од дрво од манго и се препорачуваат миење на рацете. Мерки со дијаметар 7 и 2,5 “. Потпис на цветни обрасци. Совршени за подготовка и служење на вкусни третмани на семејството и пријателите. Лесно се совпаѓа со други предмети во колекцијата Womanена Пионер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне