• Свеж
Канцеларијата - Стенли Хадсон - постер за wallидови на Денот на Ден, 22.375 34

Канцеларијата - Стенли Хадсон - постер за wallидови на Денот на Ден, 22.375 34

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Овој тренд Интернационал Канцеларијата - Стенли Хадсон - Постер за wallидови на Денот на Ден е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International The Office - Стенли Хадсон - Постери за wallидови на Денот на Ден : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне