• Свеж
Кошула за кратки ракави со кратки ракави со v-врат со врата

Кошула за кратки ракави со кратки ракави со v-врат со врата

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Воведување на Рајтс, паметна и функционална модна линија што има форма во форма на ултра-облечена облека за жени. Позитивно е доказ дека можете да издвоите без напор стил со одлична вредност. Кога удобноста, квалитетот и леснотијата на грижа се од најголема загриженост, 80% поли, 20% памук; Ткаенина од Jerseyерси. Краток ракав. V-врат. Треперење на страна. Полу-опремени. Работа за носење викенд. Се вклопува во големини S-XXL.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне