• Свеж
Stuple IndustriesDistress Mavy and White Starfishcanvas Wallидна уметност од Светска уметничка група

Stuple IndustriesDistress Mavy and White Starfishcanvas Wallидна уметност од Светска уметничка група

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметничка светска уметничка група.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне