• Свеж
Ournourneyе женски телах тесен ширина се лизга на зашилени станови на пети

Ournourneyе женски телах тесен ширина се лизга на зашилени станови на пети

DEN 332.80

Од стока
Во продавницата

Колекцијата Telulah Mule By By Journee е класичен и гроздобер чевли што е лесен за носење и стилски. Со својата веганска кожа конструкција и дизајн на лизгање, овој чевли со зашилен пети е совршен за секоја пригода. Нејзината подножје и ногата со тесна ширина обезбедува удобно вклопување, додека деталите за лакот додаваат дополнителен допир на елеганција на овој безвременски чевел. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне