• Свеж
Виктор 11-10758- се вклопува во избор: 1994- Хонда договор

Виктор 11-10758- се вклопува во избор: 1994- Хонда договор

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Издржливоста на суровите околини, додека запечатува гориво, воздух, течноста за ладење и маслото, е предизвикувачка задача за дихтунзи за внесување на повеќекратни заптивки. Покриеноста на производот на Виктор Рајнц вклучува дихтунзи на горниот колектор (Пленум), заптивки со пониски внес и дополнителни дихтунзи и заптивки по потреба. Инженерите на Виктор Рајнц избираат од најширокиот спектар на материјали и конструкции на дихтунзи и го избираат најдобриот дизајн за специфичниот мотор, без разлика дали е увоз, домашно, тешко леано железо или лесен алуминиум. Виктор 11-10758-01.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне