• Свеж
Преклопена шарена шема за драперија Апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Преклопена шарена шема за драперија Апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : ленти, шема, црна, бела, склопена, драперија . Дизајн од Ешли Олдриџ. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне