• Свеж
Цут жени широка ширина Falbala Trim со rhinestone slingback чевли црна 6

Цут жени широка ширина Falbala Trim со rhinestone slingback чевли црна 6

DEN 870.08

Од стока
Во продавницата

Издвоите во овој цветен цут, жени дополнително широка ширина, која има дијагонална лента на Фалбала со rhinestones за софистициран допир на вашата свадба или забавен фустан. Оваа дама 2 "Облеканиот леб од средната потпетица има прилагодлива тока за прилагодено вклопување и обезбедува совршена удобност додека сте на нозе. Сјајното синтетичко тело ја комплетира убавината на овој елегантен удар. ** Купувачите на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, започна со производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка ( 24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетичка. Гума. 2 "средно потпетица. Плоштад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне