• Свеж
Замена на кертриџ компатибилна со LD за PGI-29pbk

Замена на кертриџ компатибилна со LD за PGI-29pbk

DEN 432.48

Од стока
Во продавницата

Заштедете уште повеќе со нашиот компатибилен кертриџ. Овој список содржи 1 PGI-29 PBK Photo Black Certridge. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот PGI29 кертриџ кога нашите компатибилни материјали за печатач даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашите компатибилни касети за се поддржани од целосна гаранција за задоволство од 2 години 100% . Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Оваа ставка работи во следниот печатач Pixma : Pro-1. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Принос на страница : 111 рок на траење : 36 месеци. Употребата на компатибилни касети и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачите. За употреба во следниот печатач Pixma : Pro-1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне