• Свеж
Домашни основи x-large сложена декоративна ткаени пластична корпа, тиркизна

Домашни основи x-large сложена декоративна ткаени пластична корпа, тиркизна

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Заземете го вашиот простор со допир на органска убавина користејќи ја оваа корпа за складирање. Наликувајќи на, рустикален ткаен ратан со еластичност на пластика, оваа корпа слична на ратан го прави совршен занаетчиски додаток во кој било дом на традиционален стил. Неговата мазна површина го прави лесно чистењето, додека неговите можности за гнездење го зголемуваат вашиот простор за складирање. Користете го за да корализирате сè, од играчки и занаети, шанси и краеви и сè што е помеѓу. Завршувањето од не'рѓосувачки челик се ракува со украсување на секоја страна, додавајќи шик модерен пресврт, кој се спарува толку убаво со сложената ткаена шема. Идеално за складирање додатоци и мали основни домаќинства. Стабилен за да се зголеми просторот за складирање. Метална рачка за без напор транспорт. Направено од пластика со сложена дизајн слична на ратан. Мерки 15 "x 13" x 10 ". Место чисто за лесно одржување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне