• Свеж
Студената индустрија свеж јастог знак за зрно зрна рустикална куќа на плажа 36, дизајн од Ким Ален

Студената индустрија свеж јастог знак за зрно зрна рустикална куќа на плажа 36, дизајн од Ким Ален

DEN 785.28

Од стока
Во продавницата

Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : јастог; Морска храна; Морски живот; Храна; Животно; Кродад; Свеж јастог. Дизајн од Ким Ален.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне