• Свеж
Шимано риболов Курадо МХ СПН слатка вода

Шимано риболов Курадо МХ СПН слатка вода

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Квалитет на турнирот во Шимано, Родс од Курадо има мешавина од разноврсни и техники специфични активности, опфаќајќи го спектарот на техники за хардкор бас риболовци. Лесен и чувствителен хибриден висок модул ud јаглерод со празнини на нанорезин, висококвалитетни плутачки костец и компоненти на Фуџи во текот на целиот период. Fuji Tangle Free Alconite водичи и мат гумени, меки допирни обложени седишта на Fuji Reel Seecsse Scion Curado Rods се натоварени со високи карактеристики за високи перформанси. ААА Корк. Упатства за алконит Фуџи. Седиште на Фуџи Рил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне