• Свеж
Машка машка француска терива камо екипаж, џемпер, големина S-2x

Машка машка француска терива камо екипаж, џемпер, големина S-2x

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Камуфлажаниот принт - кул, трендовски и се појави на оваа џемпер на пуловер од Тахари. Мекиот француски Тери и класичен врат на екипажот додаваат на разноврсноста на ова згодно откритие, додека активната фит силуета го одржува удобно за вашиот целодневен стил. Брзо заработувајќи место на неделната ротација, спарете ја оваа машка маичка со вашите омилени џогери и клоци и сте подготвени!. Карактеристики : Француско Тери тело со маскирни отпечатоци; Табулаторот за лого. Машка француска џемпер на Тери Камо од материјал Тахари : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Active Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ништо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне