• Свеж
Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко теле го исцрпуваше наредената потпетица на потпетици над коленото чизми

Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко теле го исцрпуваше наредената потпетица на потпетици над коленото чизми

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Додадете задебелен дизајн на вашиот изглед во чизми над коленото од Brinley Co. Овие чизми имаат дополнителни меки велурски велур, кои се издигнуваат над колената со подигнати вампири што создаваат ласкава силуета. Наредени бујни високи потпетици ја комплетираат висината на стилот на потпетиците : 3-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 24 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне