• Свеж
Topенски латински графички резервоар врвот

Topенски латински графички резервоар врвот

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Латина и го сакаше тоа! Ibrивописен графички резервоар врвот е светла, шарена и нуди удобно, опуштено прилагодено и симпатично расипани страни. Совршен избор за славење на шпанска наследство или само забавен додаток на вашата обична гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; искривени страни со прилагодливи врски. Латино резервоар за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне