• Свеж
Brilliance Fine Jewelry Girl Silver Crystal Cristal Cross Pendant, 18 ”ланец

Brilliance Fine Jewelry Girl Silver Crystal Cristal Cross Pendant, 18 ”ланец

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Кристален накит на брилијантност, кристален крст, кристален крст, приврзок, изработен од Стерлинг Сребренфитс безбедно по должината на ланецот од 18 ”синџир, убав накит, кој е приврзок од сребрен кристален крст, 18” ланец.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне