• Свеж
Длабоко нуркање erkеркбајт

Длабоко нуркање erkеркбајт

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Длабоко нуркање KVD jerkbait има совршена комбинација на ролна, wiggle и блиц за да закачите риба. Тие комбинираат систем за пренесување тежина за зголемена кастливост, 3Д очи и премија црни куки за никл за таа акција што може да го даде само KVD Jerbait. Необичен на Slack Line за таа максимална акција, пауза и бидете подготвени! Должина на сино тело - 5 1/4 "Премиум црни куки на никл 3Д очи нуркаат 11 стапки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне