• Свеж
Rhinestone Почетна црвена бистро персонализирана кригла за кафе

Rhinestone Почетна црвена бистро персонализирана кригла за кафе

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Нашата персонализирана првична кригла од кафе, прави одлична идеја за подароци. Стилот се комбинира со функцијата за дома или канцеларија со нашата персонализирана кригла за кафе. Rhinestones се јасни и мерат приближно два инчи високи. Прави одлична идеја за подароци за соработник, мама, баба, семејство или пријател во кое било време од годината. Rhinestone Почетна персонализирана црвена бистро кригла : Прилагодете со почетна . држи 14,5 унци / миење на рацете. Завршено во црвено внатре и надвор. Одлична идеја за подароци за празници, специјални прилики, соработници или подароци за роденден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне