• Свеж
Атлетски дела девојки кои се вратени на спортски градник 2-пакет

Атлетски дела девојки кои се вратени на спортски градник 2-пакет

DEN 251.04

Од стока
Во продавницата

Забавен, незгоден грб девојки пулвер спортски градник 2-пакет. Овие стилови на атлетски дела се совршена мешавина на мода и удобност. Лесна и дише ткаенина со истегнување и вратот на лажичка, овие се совршени за вашата омилена активна мода. 2-пакет вклучува 1 сива лента и 1 црн спортски градник. Девојките се потпираат на грбот, стилот на градниот градник на пуловер. Лесна, мазна ткаенина од истегнување што се движи со вас. Удобен еластичен опсег. Лажички врат. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне