• Свеж
Девојки за девојчиња Reebok Toddler го привлекоа брендираниот екипаж за тапирање, големини 12м-5Т

Девојки за девојчиња Reebok Toddler го привлекоа брендираниот екипаж за тапирање, големини 12м-5Т

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Девојки од Reebok Toddler Comzy Up Branded Traping Crewneck е совршен врв за да се облекувате вашето малечко во оваа зима! Направено од пријатна супер мека руно материјал, ова ќе биде сигурно да ја задржи топло во тие студени денови. Екипажот има симпатично брендирано лого Reebok, како и брендирано допирање на страните. Чувајте го вашето дете како изгледа симпатично и удобно оваа сезона! Направено од 50% памук/47% полиестер/3% спандекс. Брендирана графичка. Мек материјал за руно. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне