• Свеж
Сет за микрофибер од домашна слива од слива, хипоалергичен, крал сет од 2

Сет за микрофибер од домашна слива од слива, хипоалергичен, крал сет од 2

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Постави за перници за микрофибер од сливи, хипоалергичен, сет на крал од 2 Уживајте во голи дома премија ултра меки перници комплети за удобно ноќно спиење! Овие перници обезбедуваат долготрајна живописна боја со мек буден допир што не може да се победи. Голи домашни перници се совпаѓаат со голи чаршафи за постелнина. Луксузна мекост на постелнина дури и помека од високото броење на египетскиот памук. Машинска миење за лесна нега. Што е вклучено : 2 перници со големина на кралот (20 "x 40"). Премиум квалитет и удобност : После долг ден, ништо не е подобро од поставувањето и доживувањето на неверојатната удобност на микрофиберските перници на голиот дом. Нашиот уникатен процес на хидро-четка создава исклучителна мекост и долготрајна издржливост што го прави совршен придружник за вашата перница . дишете лесно : будете се чувствувајќи се освежено секое утро. Нашата ткаенина за дишење, микрофибер е хипоалергична и совршена за оние со алергии или астма. Престанете да се населувате за просечно и третирајте се на одличен ноќен сон . Лесна грижа : Машината што може да се пее на ладно. Tumble Dry Low . Сертифициран за задоволување : згора на дамките, избледени и отпорни на брчки, овие перници се OEKO-Tex Standard 100 овластени за да се исполнат високите стандарди за безбедност и животната средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне