• Свеж
Замена REPC4913777 Надворешна рачка на вратата компатибилна со 1992- Chevrolet Blazer 1992- C приградски заден дел- задниот хром

Замена REPC4913777 Надворешна рачка на вратата компатибилна со 1992- Chevrolet Blazer 1992- C приградски заден дел- задниот

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Chrome Door Lock/Key Dound Guirder : Со клучни холеноти : Upheadreplaces OE Број : Извештај за делови на делови Број на линк : GAH010008 INTERCHANGE DART : GAH010008 WARTY : 1-годишна неограничена милеална гаранција Начин да ја вратите функционалноста на вратата на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработените материјали за долг животен век. истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Со следниве возила : Позиција : Заден-задниот дел од вратата на вратата92-93 Блејзер Cheyenne92-94 Blazer Silverado94 Blazer (подмодел : Base, Silverado Sport) 92-99 C1500 Suburban Base95-99 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C150000 C1500 C150000 C1500 C150000 C1500 C150000 99 C2500 Suburban Base95-99 C2500 Suburban LS95-97 C2500 Suburban LT92-94 C2500 Suburban Silverado92-99 K1500 Suburban Base95-99 K1500 Suburban LS95-97 K1500 Suburban LT92-94 K1500 Suburban Silverado92-99 K2500 Suburban Base95-99 K2500 Suburban LS Replaces Број на ОЕ : перформанси. Заменува број на делови : GAH010008. Број на размени во делот : Изведба, GAH010008. Заменува број на делови : GAH010008. Број на размени во делот : Изведба, GAH010008.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне