• Свеж
Машки костуми тенок вклопување со 2-парчиња за истегнување на прозорецот за прозорец за мажи за мажи

Машки костуми тенок вклопување со 2-парчиња за истегнување на прозорецот за прозорец за мажи за мажи

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Костумите за истегнување на информациите за производот се дизајнирани да го направат долг ден пријатно. Ткаенината богата со истегнување на истегнување со поголема флексибилност и удобност додека нуди голема отпорност на брчки и крцкање. Дизајнот на тенок вклопување се наоѓа поблизу до формата на вашето тело. Ако сте помеѓу големини, препорачуваме да се соберете за повеќе простории. Џебови за заварување на ткаенини во задниот сет вклучуваат : 1 палто и 1 Информации за големина на панталони Слимниот фит -костум/смокинг има тесен пресек без многу вишок ткаенина, што доведува до построго вклопување од редовната вклопување. Ако нормално носите редовно вклопување, предлагаме да изберете една големина (2 инчи) поголема од измерената големина на градите. На пример, ако големината на градите е 44 ", ќе нарачате 46 " градите - 40 половината. 82% полиестер, 16% рајон, 2% спандекс; Високите перформанси, ткаенината за истегнување стручно се мешаат за да се зголеми изгледот, удобноста, чувството и издржливоста. Странична вентилатор, јакна од џеб и рамен преден, панталони што не се карани за елегантен, современ изглед. Несрепени панталони дното за леснотија на промена. 2 парче вклучува фустани од костум и панталони. Овој паметен и удобно костум е направен од истегнување ткаенина и е совршена да се носи случајно или формално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне