• Свеж
Leенски женски мидриз подигач Jeanан

Leенски женски мидриз подигач Jeanан

DEN 558.40

Од стока
Во продавницата

Leенски Midsimentis Midrise Bootcut Jeanlee Midrise Bootcut фармерки го погодуваат совршениот баланс помеѓу ниско ниво и високо. Овие редовни фармерки за вклопување седат токму на половината, обезбедувајќи целодневна поддршка што одговара и ја размачкува вашата фигура. Дизајнирано со легендарни детали на Ли како иконски вез и лепенка од Ли. Редовно вклопување. 5 џеб. Џебови на колкот. Гледајте џеб. Истегнете тексас. Среден пораст. Стил# 1cmbew5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне