• Свеж
Луг мантија мантија здраво чизма

Луг мантија мантија здраво чизма

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен машки мантија Здраво. Одликувајќи се со удобност со удобност и надворешна плоча отпорна на лизгање, ќе се чувствувате сигурно и заземјен со секој чекор што ќе го преземете. Подготвена влошка. TPR Outsole. Отпорен на лизгање. Поставата за дишење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне