• Свеж
Оригинален замав со шипки

Оригинален замав со шипки

DEN 4640.00

Од стока
Во продавницата

Оригиналниот замав со шипки на шипката Оригиналната лента за нишање се произведува со употреба на само со највисок квалитет на материјали и е дизајниран да го намали бучавата и вибрациите на патот. Оригиналниот грмушка за нишање е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, што го продаде новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентната и директно вклопување апликација ги намалува пискавиците, ритлите и бучавата од вибрации кои се отпорни на нафта и други загадувачи ги исполнува или ги надминува ОЕМ спецификациите Оригиналните шипки за нишање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне