• Свеж
Атлетска јакна со атлетски јакна од Расел со целосна зип

Атлетска јакна со атлетски јакна од Расел со целосна зип

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Без оглед на елементите надвор, јакната „Расел Зип Худ“ ја покрива вашата спортистка. Технологијата на влага Dri-Power360 Wiling ќе го задржи сув за време на неговите активности, додека пространиот аспиратор додава топлина и го задржува елементот надвор. Siderебовите од патент ќе ги задржат сите негови работи безбедни. Доаѓа на четири начини на боја, со што е лесно да се совпадне со неговите омилени пантолони Расел. Истегнете ткаенина се движи со вас. Направено со DRI-Power 360 технологија за влага за влага. Вградени ленти за пилиња. Пространи и безбедни џебови од патент. Изложена мека брендирана еластична задната долната лента. Машина што се мие за ваша погодност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне