• Свеж
Алабама Кримсон плима Аргиле Фази со чорап - Залив Донегал - Униз - Една големина - глужд

Алабама Кримсон плима Аргиле Фази со чорап - Залив Донегал - Униз - Една големина - глужд

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Испратете ги нозете на одмор со пар нејасни чорапи. Овие нејасни чорапи се толку удобни и ги одржуваат нозете топли. Заливот Донегал ги нуди овие официјално лиценцирани NCAA чорапи во различни модерни стилови и бои. Една големина најмногу одговара. Овие меки, меки нејасни чорапи ги одржуваат нозете и прстите топли и пријатни. Тие ги немаат оние вознемирувачки грипири на дното на вашите чорапи, што ги повреди нозете. Можете да ги носите вашите нејасни чорапи со или без чевли. Овие се идеални за носење наместо влечки или можете да ги носите како влечки за спиење. Везени официјални тимски логоа, тие се толку меки, кадифен и истегнат, обезбедувајќи крајна удобност и топлина за нозете. Алабама Кримсон плима Аргиле нејасен чорап. Алабама Кримсон плима. Аргиле нејасен чорап. Тимско лого и бои. НЦАА официјално лиценциран. 97% политер, 3% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Удобноста одговара со засилена пета. Изградба на дишење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне