• Свеж
Сет на облека за бебиња за бебиња за бебиња девојче и шорцеви, сет, 4-пакет, големини 0 3М-24м

Сет на облека за бебиња за бебиња за бебиња девојче и шорцеви, сет, 4-пакет, големини 0 3М-24м

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Од време на дремка до време на игра - мешавина и одговара на оваа симпатична, секојдневна облека поставена од гаранимали во кои има ками -каросерии и шорцеви за половината на хартија! Копчињата Snap на каросеријата се совршени за девојче и родители кога станува збор за брзи и лесни промени. Овие каросерии за девојчиња, исто така, совршено се спаруваат со симпатична панталона за половината за хартија за хартија со еластична половината за дополнителна утеха за неа. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 2 ками -тела; 2 шорцеви за хартија. Карактеристики на каросеријата : квадратно деколте; без ракави; Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Карактеристики на шорцеви : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Телови и шорцеви на бебе девојчиња поставени од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне