• Свеж
YouthFan NCAA Nebraska Cornhuskers Fan Cave знак

YouthFan NCAA Nebraska Cornhuskers Fan Cave знак

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Со овој приказ на wallидот што привлекува внимание, посетителите нема да направат грешка кога ќе влезат во зоната на вентилаторот. Гордо го карактеризирате вашиот омилен тим во уникатен димензионален дизајн кој е сигурен дека ќе добие комплименти. И бидејќи е совршено за дома, канцеларија, подрум, ден или гејмер - секоја просторија може да стане ваша официјална пештера на навивачи. Димензии : 17 ”x 12.5”. 3Д повеќеслојна конструкција. Дизајнот на лебдечки wallидови е подготвен да виси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне