• Свеж
Преносен звучник на Bluetooth Rapoo, жолт, A300

Преносен звучник на Bluetooth Rapoo, жолт, A300

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Rapoo A300 преносен систем за звучници на Bluetooth, жолт, во близина на полето за комуникација Rapoo Преносен Bluetooth звучник, жолт, A300 Чувствувајте ја суптилноста на вашата музика доаѓа во пенливи детали со системот за звучници A300. Искусете го зачудувачки звук од филмови, музика, подкасти, игри безжично од кој било од вашиот уред со овозможено Bluetooth додека работите на вашата работна маса или се релаксирате во вашиот кауч. Проследете го аудио безжично и контролирајте ја вашата музика од вашиот компјутер, таблет или паметен телефон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне