• Свеж
Овошје на разбој машката со голема големина руно за спиење, панталони

Овошје на разбој машката со голема големина руно за спиење, панталони

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Машко овошје на разбојното меко руно спиење, панталони од колекцијата Beyondsoft. Меко, топло и удобно полиестерско руно со помека завршница за дополнителна удобност. Pant се одликува со отворени манжетни, 2 странични џебови, летање со 1 копче и еластична лента за половината со влечење на лента за Twill за тоа совршено вклопување. Совршен за студени ноќи. Машинско миење суво суво . Машинско миење ладно со слични бои. Не бели. Tumble Dry Ship. Отстранете го пропусот. Не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне