• Свеж
Природна ветре женска затегната чорап плетена висока потпетица бута во црно

Природна ветре женска затегната чорап плетена висока потпетица бута во црно

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Направете зашеметувачка модна изјава со овие прекрасни чизми на глуждот со високи потпетици со треперлив плетен материјал, тркалезна пети, бујна блок потпетица и лесно влечење на стилот. 2,7 5 во пета. Текстилна горната, гумена надворешна плоча.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне