• Свеж
Девојки Шерпа наредени јакна за превртување на руно со отстранлив аспиратор за трим, големини 4-16

Девојки Шерпа наредени јакна за превртување на руно со отстранлив аспиратор за трим, големини 4-16

DEN 715.04

Од стока
Во продавницата

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична и тренд-штедлива во оваа јакна на „Блип девојки Шерпа“ со качулка и аспиратор за крзно. Јакна за девојчиња од БИП. Достапно во црна, сива црна, слонова коска. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне