• Свеж
Потпис од Леви Строс и Ко.

Потпис од Леви Строс и Ко.

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата. Гроздобер, истрошен изглед. Висока удобна лента за половината. Тенок низ колкот и бутот; Тенок отвор на ногата. 15 "Должина. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне