• Свеж
Машки еднорог наспроти панталони за спиење

Машки еднорог наспроти панталони за спиење

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Loveе сакате да спиете и да легнете во удобноста на овој машки панталони за спиење. Тие се изработени од мека и лесна ткаенина за долготрајна удобност, со мала сјај што додава луксузна завршница. Покриената еластична лента за влечење обезбедува прилагодено вклопување, додека двата џебови на цвест чуваат додатоци и други мали предмети безбедни кога работите. Вклучено е и затворање на копчето, како и хумористичен печатење на еднорог против Нарвал за да се завршат овие пантолони за спиење. Тие доаѓаат во опуштено вклопување и прават забавно и пријатно додавање на вашата гардероба за облека за спиење. Машки еднорог наспроти Нарвал панталони за спиење : 92% полиестер, 8% спандекс. Еднорог против Нарвал екранот за печатење графички. Панталони за спиење. Еластична лента за влечење. Опуштено вклопување. Достапно во зелена боја. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, не користете омекнувачи, сувајте суво ниско, не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне