• Свеж
Sports Illustrated: Edition за капење - Постер за wallидови на Лорена Дуран, 22.375 34

Sports Illustrated: Edition за капење - Постер за wallидови на Лорена Дуран, 22.375 34

DEN 223.68

Од стока
Во продавницата

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Лорена Дуран 20 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне