• Свеж
920- Спојката на вентилаторот за ладење на моторот се вклопува во Изберете: Линколн Блеквуд

920- Спојката на вентилаторот за ладење на моторот се вклопува во Изберете: Линколн Блеквуд

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Произведено за да ги исполни или надмине спецификациите на OEM. GMB 920-2420 спојка за ладење на моторот Дополнителни карактеристики Материјал : Алуминиум. Се вклопува во Изберете : 2002 Линколн Блеквуд и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне